A Very Vampire Halloween! ♥
#10
Aw thank you! (And high five for the pun xD)

Yes, I always picture her more as a fangirl who wants to dress as a vampire than an actual vampire. She's just not very scary Tongue
Pullips: Langley(Asuka), Maddie(Merl), Ophelia(Tiphona), Camille(Kiyomi), Ally(Classical Alice), Roz(Rosalind), Nate(Nosferatu), Eirwen(Snow White), Mariette(Milk Latte), Lily(Puki), Nataleigh(Nanette), Courtney(Reg Fan), Nami(Rei), Fleur(Luna), , Tiberius(Tantus), Petunia (Jouet 2.0),  Vanessa(BRH), Mary(Oui'Vera), Hugo(Gyro), Bella(Chibi Risa), Nicki(NekoMao), Sunny(Raphia), Dorian(Custom), Odette(Isolde), Aisha(Nahh), Lian(China), Maaya(Nina), Haruka(Purezza), Hero(Apollo), Cecily(Sfoglia), Carly(Podo), Suri(Blackberry), Dominique(Shinku), Temperance(Veritas), Clair(Violetta), Bonnie(Hello Kitty), Emily(Si'Anna), September(Fourrure), Natsume(Summer Purezza), Cherami(Akemi), Kate(Paja), Lizzy(Elisabeth), Crissy(Papin), Siegfried(Arion), Andromeda(Ra Muw), Wanda(Hermine), Odile(Adsiltia), Daisy(Leroy), Maggie(RQ), Cissa(Chibi Risa), Sam(Mao), Amelia(Sailor Saturn), Susan(Silane), Nora(Alura), Momo(Youtsuzu), Hanzo(Okita)
Reply


Messages In This Thread
A Very Vampire Halloween! ♥ - by Missy_Crane - 11-04-2013, 03:10 AM
RE: A Very Vampire Halloween! ♥ - by PinkCow - 11-06-2013, 01:19 PM
RE: A Very Vampire Halloween! ♥ - by vadafade - 11-06-2013, 03:06 PM
RE: A Very Vampire Halloween! ♥ - by supernova - 11-06-2013, 06:23 PM
RE: A Very Vampire Halloween! ♥ - by vadafade - 11-07-2013, 07:34 AM
RE: A Very Vampire Halloween! ♥ - by Missy_Crane - 11-08-2013, 05:18 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)