More photos! :P
#2
Great photos! I particularly love the boys having their bath (your Gyro looks a little annoyed as if you just burst in on them with the camera, lol!) and Noriko in her bird cage smile
Pullips: Langley(Asuka), Maddie(Merl), Ophelia(Tiphona), Camille(Kiyomi), Ally(Classical Alice), Roz(Rosalind), Nate(Nosferatu), Eirwen(Snow White), Mariette(Milk Latte), Lily(Puki), Nataleigh(Nanette), Courtney(Reg Fan), Nami(Rei), Fleur(Luna), , Tiberius(Tantus), Petunia (Jouet 2.0),  Vanessa(BRH), Mary(Oui'Vera), Hugo(Gyro), Bella(Chibi Risa), Nicki(NekoMao), Sunny(Raphia), Dorian(Custom), Odette(Isolde), Aisha(Nahh), Lian(China), Maaya(Nina), Haruka(Purezza), Hero(Apollo), Cecily(Sfoglia), Carly(Podo), Suri(Blackberry), Dominique(Shinku), Temperance(Veritas), Clair(Violetta), Bonnie(Hello Kitty), Emily(Si'Anna), September(Fourrure), Natsume(Summer Purezza), Cherami(Akemi), Kate(Paja), Lizzy(Elisabeth), Crissy(Papin), Siegfried(Arion), Andromeda(Ra Muw), Wanda(Hermine), Odile(Adsiltia), Daisy(Leroy), Maggie(RQ), Cissa(Chibi Risa), Sam(Mao), Amelia(Sailor Saturn), Susan(Silane), Nora(Alura), Momo(Youtsuzu), Hanzo(Okita)
Reply


Messages In This Thread
More photos! :P - by it's a secret - 08-29-2016, 07:41 PM
RE: More photos! :P - by Missy_Crane - 08-30-2016, 05:33 AM
RE: More photos! :P - by Alliecat - 08-30-2016, 09:50 AM
RE: More photos! :P - by it's a secret - 08-31-2016, 03:17 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)