Pullip Mocha train~
#6
Aisha, my lightly customised Nahh - she's had her face matted, and been rebodied onto a Liv Daniela smile

[Image: 7gKqsJy.jpg?1]

Mocha girls are the best. I wish Groove would release some more original Pullips in this skintone.
Pullips: Langley(Asuka), Maddie(Merl), Ophelia(Tiphona), Camille(Kiyomi), Ally(Classical Alice), Roz(Rosalind), Nate(Nosferatu), Eirwen(Snow White), Mariette(Milk Latte), Lily(Puki), Nataleigh(Nanette), Courtney(Reg Fan), Nami(Rei), Fleur(Luna), , Tiberius(Tantus), Petunia (Jouet 2.0),  Vanessa(BRH), Mary(Oui'Vera), Hugo(Gyro), Bella(Chibi Risa), Nicki(NekoMao), Sunny(Raphia), Dorian(Custom), Odette(Isolde), Aisha(Nahh), Lian(China), Maaya(Nina), Haruka(Purezza), Hero(Apollo), Cecily(Sfoglia), Carly(Podo), Suri(Blackberry), Dominique(Shinku), Temperance(Veritas), Clair(Violetta), Bonnie(Hello Kitty), Emily(Si'Anna), September(Fourrure), Natsume(Summer Purezza), Cherami(Akemi), Kate(Paja), Lizzy(Elisabeth), Crissy(Papin), Siegfried(Arion), Andromeda(Ra Muw), Wanda(Hermine), Odile(Adsiltia), Daisy(Leroy), Maggie(RQ), Cissa(Chibi Risa), Sam(Mao), Amelia(Sailor Saturn), Susan(Silane), Nora(Alura), Momo(Youtsuzu), Hanzo(Okita)
Reply


Messages In This Thread
Pullip Mocha train~ - by Hunajasieni - 05-05-2016, 10:44 PM
RE: Pullip Mocha train~ - by PullipPrincess - 05-06-2016, 02:51 AM
RE: Pullip Mocha train~ - by Pink Haired Freak - 05-06-2016, 10:22 PM
RE: Pullip Mocha train~ - by Hunajasieni - 05-07-2016, 01:22 AM
RE: Pullip Mocha train~ - by dollhoarder1 - 05-21-2016, 01:33 AM
RE: Pullip Mocha train~ - by Missy_Crane - 05-21-2016, 08:55 PM
RE: Pullip Mocha train~ - by Haint Blue - 05-21-2016, 09:16 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)